Generali

Anlaşmalı Kurumlar

Anlaşmalı Servisler Listesi

Otomobiliniz için yaptırdığınız Generali Araç veya Kaskolarınız için ihtiyaç duyduğunuz durumlarda size en yakın servisimize ulaşabilmeniz için ilgili alanları doldurarak kolaylıkla isteğiniz bilgileri bulabileceksiniz.

Öncelikle sahip olduğunuz poliçe tipini KASKO veya TRAFİK olarak seçmelisiniz. Hangi servis tipinden yararlanmak istediğinizi ÖZEL SERVİS veya YETKİLİ SERVİS seçeneklerinden birini tıklayarak belirlemelisiniz. Bu aşamadan sonra ise, araç markanızı işaretlemelisiniz. Burada, otomobiller için araç marka ismi belirleyebileceğiniz gibi TRAKTÖR, İŞ MAKİNASI, ÇEKİCİ gibi araçları marka olarak belirlemenize gerek yoktur. Son aşamada ise, bulunduğunuz bölgeye en yakın servisleri listelemek için belirlediğiniz kriterler doğrultusunda İL ve İLÇE bilgilerinizi de girdikten sonra, ARA butonu yardımıyla ekranınızda görebileceksiniz.

Anlaşmalı Servisimiz Olun

Generali Sigorta'nın anlaşmalı servislerinden biri olmak ister misiniz? Bunun için öncelikle başvuru formumuzu doldurmalısınız. Dolduracağınız bu formda FİRMA ÜNVANI ve FİRMA ADRESİ gibi bölümler firmanız hakkında bilgi alabilmemiz için önemlidir. İletişim bilgileri ise, aktif olarak kullandığınız bilgiler olmalıdır. Aksi halde, size ulaşmamız zor olacaktır. HİZMET VERİLEN MARKALAR bölümünde çalıştığınız diğer markaları belirtmeniz gerekmektedir. Son olarak YETKİLİ/ÖZEL seçeneklerinden birini seçerek hangi türde servis sağlamak istediğinizi belirtmelisiniz.

Eksiksiz olarak hazırladığınız formu tamamlayıp gönderdikten sonra gerekli işlemler başlatılacaktır.